Najnowsze informacje

Aktualności

Październik 24, 2017 /  Aktualności

TOP MARKA 2017 DLA FIRMY CEZAR

Miło nam Państwa poinformować, iż firma CEZAR PRZEDSIĘBIORSTW O PRODUKCYJNE DARIUSZ BOGDAN NIEWIŃSKI otrzymała godło w ogólnopolskim konkursie LAUR KLIENTA 2017 w kategorii JAKOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ – MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE.

Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż to Państwo wskazaliście nas jako lidera w swojej kategorii i za to Wam serdecznie dziękujemy.

O Laurze Klienta:
Tym prestiżowym godłem mogą pochwalić się marki o szczególnej pozycji, liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez konsumentów w plebiscycie Laur Konsumenta/Klienta.
Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to głos konsumenta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.
Organizatorem plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta jest wydawca dwóch czołowych dodatków- „Rzecz o Biznesie”, ukazującego się na łamach Rzeczpospolitej, i „Stron Rynku” – na łamach Gazety Wyborczej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2019 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950