Kim jesteśmy

Kariera

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński Strefowa 2, 19-300 Ełk

zatrudni :

1. FREZERA CNC

 Miejsce pracy: Ełk

 Główne obowiązki :

  • obsługa frezarek numerycznych;
  • przygotowanie procesów obróbki skrawaniem, zapoznanie się z rysunkiem technicznym, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania;
  • kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów, sprawdzenie pasowań;
  • przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju personalnego;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Kontakt – zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie  aplikacji drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@cezar.eu  lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński, ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

2. OPERATORA OBRABIAREK CNC

  • Praca na centrach tokarskich sterowanych numerycznie;
  • Kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska , produktu i operacji;
  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – obróbka skrawaniem, min. zawodowe;
  • Wiek do 40 lat;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC (OBRÓBKA STALI);
  • Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC, SINUMERIK,HEIDENHAIN;
  • Umiejętność samodzielnej pracy;
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju personalnego;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Kontakt – zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie  aplikacji drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@cezar.eu lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński, ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.  nr  133, poz.. 833 )”

Formularz rekrutacyjny

Załącz CV

captcha

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.