Dane teleadresowe

Kontakt

Przedstawiciele handlowi

Kierownik Przedstawicieli
Kamil Wróbel
k.wrobel@cezar.eu
tel. 510 233 008

 

Marcin Jasiński
m.jasinski@cezar.eu
tel. 510 233 006
(zasięg: Olsztyn, Ostrołęka, Suwałki, Ełk)

Jakub Gładki
j.gladki@cezar.eu
tel. 510 233 013
(zasięg: Wrocław, Wałbrzych, Zielona Góra, Zgorzelec, Legnica, Lubin)

Jacek Budniewski
j.budniewski@cezar.eu
tel. 510 233 007
(zasięg: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock)

Wojciech Pawlak
w.pawlak@cezar.eu
tel. 515 055 776
(zasięg: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kołobrzeg)

Andrzej Grzybowski
a.grzybowski@cezar.eu
tel. 510 233 009
(zasięg: Białystok, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Wyszków, Pułtusk)

Tomasz Klinicki
t.klinicki@cezar.eu
tel. 510 233 011
(zasięg: Kraków, Tarnów, Bielsko-Biała, Oświęcim, Krosno, Cieszyn)

Piotr Kornacki
p.kornacki@cezar.eu
tel. 510 233 003
(zasięg: Lublin, Rzeszów, Radom, Kielce, Przemyśl, Zamość, Puławy)

Marek Krupowies
m.krupowies@cezar.eu
tel. 510 233 004
(zasięg: Katowice, Sosnowiec, Opole, Częstochowa, Bytom, Tychy, Gliwice)

Marcin Pijanowski
m.pijanowski@cezar.eu
tel. 515 055 734
(zasięg: Warszawa, Łódź, Skierniewice, Piotrków Trybunalski)

Jacek Wojtczak
j.wojtczak@cezar.eu
tel. 515 055 771
(zasięg: Poznań, Piła, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Swarzędz)

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2015 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950