Oferta

PANELE I PODKŁADY PODŁOGOWE

Podkład podłogowy PRO IZO ROLL

Podkład podłogowy PRO IZO ROLL

Zastosowanie

Podkład podłogowy Pro Izo Roll CEZAR to izolacyjny podkład pod panele podłogowe, wykonany z polietylenu. Tego typu izolacja podłogowa jest łatwa i prosta w obróbce, przeznaczona do wykonywania podkładów bezpośrednio pod posadzki pływające w celu wyrównania nierówności podłoża przed ułożeniem posadzek z laminowanych elementów posadzkowych z tworzyw drzewnych, takich jak panele laminowane lub z drewnianych elementów warstwowych i materiałów drewnopodobnych.

Podkład podłogowy Pro Izo Roll CEZAR wykonany jest z pianki polietylenowej dodatkowo poddanej procesowi sieciowania. Zastosowanie procesu sieciowania zwiększa odporność na obciążenia statyczne i dynamiczne. Struktura międzycząsteczkowa pomiędzy łańcuchami ma wiązania, które tworzą wysoką gęstość struktury. Dzięki mniejszym przestrzeniom pomiędzy łańcuchami materiał wykazuje większą absorpcję i tłumienie drgań. Do utworzenia dodatkowej izolacji paroszczelnej polecane jest użycie folii paroizolacyjnej Cezar Basic Izopar.

PRODUKT-PRO-IZOpir

Nr artykułu / No продукта / Art. No / Artikelnr.Grubość
Толщина
Thickness
Stärke
ilosc w paczceilosc na palecie
W-PX-PI20-R100/15-ZI2 mm15 m²300 m²

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2018 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950