Najnowsze informacje

Aktualności

Luty 1, 2016 /  Aktualności

CEZAR NA TARGACH DOMOTEX 2016

19 stycznia dobiegła końca tegoroczna edycja targów DOMOTEX, jednej z największych na świecie imprez wystawienniczych branży podłogowej, wykończeniowej. Podczas trwającego w niemieckim Hanowerze 4 dni wydarzenia (16-19 stycznia), swój asortyment zaprezentowało 1441 firm z 59 krajów. Do tego targi odwiedziło 45 tysięcy zwiedzających z ponad 100 państw.

W tej stolicy Dolnej Saksonii rokrocznie prezentowane są ciekawostki z branży, wytyczane są nowe trendy. Dlatego wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Cezar.

W tym roku na targach Domotex zaprezentowaliśmy kilka nowych produktów. Były to, m.in. profile krawędziowe kwadratowe mające zastosowanie jako zabezpieczenie stopni ceramicznych, łączenie podłóg ceramicznych, granitowych czy marmurowych, a także mogące pełnić funkcję ozdobną. Kolejne nowości to: taśma przypodłogowa samoprzylepna, taśma aluminiowa samoprzylepna do podkładów, nowe przekroje listew Elegance, nowe wzory paneli ściennych, dodatkowe kolory listew Premium i Hi-Line.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się listwy przypodłogowe i przysufitowe z polistyrenu ekstrudowanego, a także poliuretanowa sztukateria. Są to produkty stosunkowo nowe na rynku, które szybko zdobywają uznanie nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników. A to dzięki ich wielu zaletom. Do atutów możemy zaliczyć możliwość malowania listew na dowolny kolor (lub po prostu na ten sam kolor co ścianę), odporność na wilgoć, trwałość, łatwość w docinaniu i montażu. Niektóre listwy maskują kable urządzeń medialnych, po zainstalowaniu tworzą niewidoczne połączenia. Sztukateria montowana jest za pomocą szybkoschnącego kleju – Creativa by Cezar.

Reasumując, targi Domotex 2016 po raz kolejny okazały się organizacyjnym i biznesowym sukcesem. Firma Cezar z całą pewnością będzie uczestniczyła w nich także w kolejnych latach.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2020 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950