Najnowsze informacje

Aktualności

Marzec 22, 2017 /  Aktualności

LISTWA PRZYPODŁOGOWA HI-LINE PRESTIGE

Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy przypodłogowe Hi-Line Prestige. Profil PCV o wysokości 74mm, jednolita, gładka struktura, dostępność wielu wariantów kolorystycznych determinują powstanie jednej z najbardziej eleganckich listew przypodłogowych na rynku.

Dodatkowymi atutami listwy są: bogaty system akcesoriów wykończeniowych, dużo miejsca na ukrycie okablowania, wygłuszanie hałasu i niewypadające narożniki. Dzięki elastycznej dolnej i górnej krawędzi profil idealnie dopasowuje się do niewielkich nierówności podłóg i ścian. Listwy nie zawierają ołowiu.

Nowoczesny kształt listew Cezar Hi-Line Prestige oraz dopasowanie do najmodniejszych trendów  podłóg laminowanych sprawia, iż listwy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

Listwy Hi-Line Prestige są niezwykle łatwe w montażu i demontażu, co jest docenione nawet przez najbardziej wymagających użytkowników.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2020 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950