Najnowsze informacje

Aktualności

Październik 27, 2015 /  Aktualności

RELACJA Z TARGÓW W BIRMINGHAM

Birmingham jest stolicą regionu West Midlands. W obrębie miasta znajduje się National Exhibition Centre centrum handlowe leżące nieopodal autostrady M42 oraz międzynarodowego portu lotniczego w Birmingham. Kompleks handlowy posiada 20 połączonych ze sobą hal wystawienniczych o łącznej powierzchni ponad 2,5 km2. Jest to największe centrum targowe w Wielkiej Brytanii, będąc jednocześnie jednym z najczęściej odwiedzanych i największych w Europie.

Targi Grand Designs Live w Birmingham odbywają się cyklicznie od 2005 roku i w tym roku miały miejsce już po raz dziesiąty. Każdego roku odwiedza je przeszło 160 tysięcy osób, a uczestniczy w nich około 500 wystawców.

W gronie wystawców znaleźli się przedstawiciele firmy Cezar. Targi były doskonałą okazją do spotkania z kontrahentami, zawarcia nowych relacji biznesowych, a także zaprezentowania oferty firmy Cezar na międzynarodowym forum.

Asortyment firmy Cezar jest niezwykle bogaty i obejmuje m.in. szeroką gamę profili budowlanych i wykończeniowych, listew ozdobnych do glazury i terakoty, listew przypodłogowych, podkładów podłogowych, paneli ściennych oraz wielu innych produktów. W produkcji wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniczne, co w połączeniu ze starannie dobranymi komponentami gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Tegoroczne targi były dla naszej firmy owocne. Firma nawiązała kilka obiecujących kontaktów, z których część na pewno zaowocuje w najbliższej przyszłości. Jest to wynik m.in. bogatej oferty naszej firmy, a także nowości wprowadzanych rokrocznie do asortymentu.

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2020 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950