Oferta

PANELE I PODKŁADY PODŁOGOWE

Podkład podłogowy PRO MAXI ROLL

Podkład podłogowy PRO MAXI ROLL

Zastosowanie

Pro Maxi Roll to podkład podłogowy charakteryzujący się najwyższą gęstością z gamy izolacji podłogowych PRO. Pianka polietylenowa połączona jest z folią aluminiową w kolorze srebrnym zapewniającą izolację termiczną oraz tworzącą ochronę przed wilgocią. Struktura materiałowa podkładu wykazuje wysokie właściwości mechaniczne odporne na duże wartości sił statycznych i dynamicznych zapewniając wieloletnią żywotność podkładu. Tłumi dźwięki uderzeniowe oraz niweluje tworzący się pogłos na powierzchni podłogi. Produkt polecany jest w szczególności pod podłogi o dużym natężeniu ruchu.

Podkład podłogowy Pro Maxi Roll CEZAR wykonany jest z pianki polietylenowej dodatkowo poddanej procesowi sieciowania. Zastosowanie procesu sieciowania zwiększa odporność na odciążenia statyczne i dynamiczne. Struktura międzycząsteczkowa pomiędzy łańcuchami ma wiązania, które tworzą wysoką gęstość struktury. Dzięki mniejszym przestrzeniom pomiędzy łańcuchami materiał wykazuje większą absorpcję i tłumienie drgań.

pmr-ppr

Nr kat.
Кат. №
Cat. No
Kat.-Nr.
Grubość
Толщина
Thickness
Stärke
ilosc w paczceilosc na palecie
6698802 mm15 m²300 m²

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar

to firma rodzinna, z tradycjami, bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Ofertę handlową firmy stanowią:

  • listwy przypodłogowe (PVC, MDF, drewno, polistyren, aluminium),
  • panele podłogowe,
  • podkłady podłogowe (XPS, pianka polietylenowa, spilśnione drewno, naturalny korek),
  • listwy do wykładzin,
  • profile do glazury i terakoty,
  • profile do boazerii,
  • panele ścienne, podbitka PVC
  • listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne,
  • profile standardowe i budowlane.

copyright © 2020 CEZAR®.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszych punktach sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Prezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Cezar zastrzega sobie prawo do zmian.

Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cezar – Producent listew wykończeniowych

"CEZAR"
Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Dariusz Bogdan Niewiński

ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk

tel. Centrala: +48 87 620 99 00
fax: +48 87 620 99 88
e-mail:

NIP: 542-001-15-79
REGON: 050126950